اهداف

هدف از ایجاد  این سایت  که به صورت اختصاصی در جهت نیل به اهداف انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمانی طراحی شده است در حقیقت :

 1. شناساندن انجمن به عنوان مرجعی معتبر و مطمئن در این حرفه به شهروندان و صنعت های وابسته
 2. متمایز کردن انجمن از سایر سایت های ارائه دهنده خدمات مشابه با تکیه بر سابقه روشن صنف
 3. برقراری ارتباط سریع و بی واسطه با مشتریان خواستار خدمات اعم از شهروند عادی و سایرکارفرمایان حقیقی و حقوقی
 4. در حقیقت انجمن با تاکید بر عدم تخریب فضای تبلیغاتی  سایر رقبا خواهان معرفی خود به  عنوان نهادی مرجع  و قابل استناد برای تمامی فعالان در این حرفه ، متقاضی جلب نظر سایر فعالان خدماتی به منزله ی نهادی حمایتی می باشد .
 5. شناساندن انجمن بعنوان پایگاهی جهت حل اختلافات و مشکلات ایجاد شده پیرامون صنف نقاشان ساختمان

در حقیقت انجمن با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند اولین و آخرین تلاش شما در برخورداری از خدمات همه جانبه باشد . این ویژگی ها عبارتند از:

 • سابقه ی فعالیت بیش از 25 سال
 • برخورداری از کارشناسان مجرب ، با سابقه ی درخشان در این حرفه و مطرح در میان همکاران
 • دارا بودن گستره ی بالای پتانسیل اجرایی و پشتیبانی پروژه ها با تکیه بر رزومه برجسته
 • برخورداری ازپشتیبانی حوزه ی 2610 شورای حل اختلاف مختص نقاشان مستقر در مجموعه

شعارها

با توجه به شرایط کنونی بازار یافتن یک نقاش کاردان، معتمد ، متواضع و وقت شناس  بدون ایجاد حاشیه در محیط خصوصی منزل شما  و دریافت کاری بی نقص مطابق با سلیقه تان با بهترین مواد در کناردریافت ایده های مدرن و قیمت مصوب، کار بسیار دشواری به نظر می رسد . انجمن صنفی نقاشان ساختمان دغدغه های این چنینی  را از کار شما حذف نموده وپس از درخواست یک استادکار نقاش با آسودگی خیال می توانید تنها شاهد پیشرفت کار به نحو احسن در منزل خود باشید .

 • ضمانت ما اعتبار ماست ، توانایی ما رفع نیاز شماست
 • توصیه می کنیم برای دریافت یک نتیجه ی بی نقص وبا صرف کمترین زمان  انواع پروژه های خود را به ما بسپارید
 •  این انجمن با در اختیار داشتن کلیه ی امکانات لازم و کارشناسان با تجربه مدیریت پروژه ی شما را از خرد تا کلان و در ابعاد وسیع به عهده می گیرد . کلیه ی خدمات از قبیل معرفی نقاش زبده ، درخواست برای نظارت کارشناس مجرب در حین کار  و  تأیید اتمام کار ، رسیدگی به شکایات پیش آمده  زیر نظر انجمن ، احقاق حقوق کارفرما (مشتری)و پیمانکار (نقاش) وهمه و همه تحت نظارت انجمن انجام خواهد شد.