• نقاشی مولتی کالر:

رنگی است که پس از اجرا چندین رنگ به صورت مجزا در آن دیده می شود . مجموعه ای از ویژگی های بارز این رنگ به صورت زیر می باشد :

خاصیت آنتی استاتیک : مقاومت بالا در برابر جذب ذرات معلق در هوا در نتیجه تمیز کاری و نگه داری آسان امکان استفاده از این نوع رنگ را در محل های پر رفت و آمد مثل راه پله ها و مناطق مرکزی ساختمان امکان پذیر می سازد

ترمیم و شستشوی آسان : بدلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و شستشو با انواع شوینده ها به راحتی قابل شستشو می باشد . و در صورت آسیب دیدگی در هر سطحی با حداقل مواد و بهترین شکل به صورت هماهنگ با سطوح مجاور قابل ترمیم می باشد.

سرعت بالا در اجرا : بدلیل وجود تکنولوژی بالا در ساخت دستگاه های اجرای این رنگ سرعت قابل توجهی در اجرای آن بر روی سطوح آماده وجود دارد و امکان پوشش دهی بر روی سطوحی که دور از دسترس می باشد ایجاد شده است . ( مثال : لوله ها ، رادیاتورها و …) وقدرت چسبندگی بالا بر روی سطوح اجرایی دارد .

بدون نیاز به حلال بدون پوسته شدن وزرد شدن و رنگ پریدگی: چون بر خلاف سایر رنگ های موجود در بازار به حلال خاصی نیاز ندارد بدون ایجاد بوی زننده امکان استفاده در مکان های مسکونی و آموزشی بدون نیاز به تخلیه کامل و طولانی مدت وجود دارد. رنگ های مولتی کالر با ایجاد سطحی با دوام و استثنائی در مقابل رنگ پریدگی و زرد شدن و پوسته شدن و خراشیدگی بسیار مقاوم است .

آنتی باکتریال : به علت مواد تشکیل دهنده این رنگ ، زمینه مناسب برای رشد باکتریها ، میکروبها ، قارچ ها کپک ها، جلبگ ها ، خزه  ها فراهم نمی باشد .

آنتی گرافیتی : مقاومت عالی در برابر رنگ بری اشعه ماورای بنفش و امکان جابجایی و سایل نصب شده بدون تغییر رنگ محسوس با سطوح مجاور . به علت  کشش سطحی بالا در مقابل تغییر حجم سطح زیرین و ترک های مویی مقاومت می نماید . و در برابر تغییر حجم سطوح یا قالبها ضربه پذیر و مقاوم است